Pokládka podlahového polystyrenu

Pokládka podlahového polystyrenu

Nabízíme přesnou a dokonalou pokládku izolačních vrstev EPS, kročejovou pokládku proti hluku v patrech, ale i pokládku systémových desek, dilatačních prvků kolem stěn a montáž separační fólie, s dodávkou doporučených materiálů. Jsme vybaveni el. řezačkami, které dokáží především horní vrstvu izolací precizně a přesně naformátovat, při čemž odpadá zbytečný nepořádek z materiálu jako jsou kuličky polystyrenu apod.

Položení zkušenými řemeslníky je velice přesné, přitom rychlé a zhotovené dle ČSN normy. Zde hlavně rozhoduje praxe v oboru, prodělaná školení a dobrá znalost problematiky pokládky izolací. O proti většině firmám srovnáváme podklad pod první vrstvu EPS křemičitým pískem, aby si izolace dokonale sedly k podkladu a souvrství se ve finále nehoupalo. Každou vrstvu EPS pečlivě upravíme kolem potrubí, zapěníme, zapískujeme.

Doba pokládky naší firmou, a to za výhodných finančních podmínek se pohybuje běžně kolem 8 -14-ti hodin. Výhodou je právě rychlost a přesnost pro další kroky v přípravě pro vylití podlah, pro montáž podlahového topení apod.

Českomoravský beton
Cermex
ZAPA beton a.s.